PIANO HOTEL**** OFICJALNE OTWARCIE

Osiemnastego listopada odbyła się wyjątkowa uroczystość w Piano Hotel**** na OPOLSKIEJ PASIECE. Spotkanie było związane z oficjalną inauguracją otwarcia obiektu i nadaniem hotelowi czterech gwiazdek. Wieczór upłynął w doskonałej atmosferze przy udziale wielu znakomitych gości. Swoją obecnością zaszczycili nas między innymi przedstawiciele władz Marszałek Województwa Opolskiego Andrzej Buła oraz Prezydent Miasta Opola Arkadiusz Wiśniewski. Nie zabrakło także osób, z którymi właściciel hotelu, Mariusz Wójcicki, współpracuje na co dzień w sferze gospodarczej, jak również przyjaciół i rodziny. Mariusz Wójcicki jest opolskim przedsiębiorcą z powodzeniem realizującym inwestycje na rynku lokalnym od ponad dwudziestu lat.

Gwiazda wieczoru, Olga Bończyk, wprowadziła gości w miły, nostalgiczny nastrój, sprawiając, że dla każdego było to niezapomniane spotkanie. Recital w wykonaniu znanej artystki był doskonałą oprawą uroczystości odbywającej się w hotelu, który został laureatem konkursu Top Marka Opolszczyzny w kategorii hotel. Prowadzącym spotkanie był Pan Cezary Puzyna z Radia Opole, który z błyskotliwym poczuciem humoru zabawiał obecnych.

Dopełnieniem tego wyjątkowego spotkania były dobrane w niepowtarzalny sposób, wyszukane potrawy, serwowane przez młody, energiczny i kreatywny zespół z udziałem gościa specjalnego - wybitnego szefa kuchni hotelu pięciogwiazdkowego Janusza Myjaka. Wielu wrażeń estetycznych dopełniło też samo miejsce spotkania - restauracja położona na pierwszym piętrze hotelu, przyciągająca eleganckimi, artystycznie urządzonymi wnętrzami oraz niepowtarzalnym panoramicznym widokiem na Odrę i oświetlony most Piastowski.

Zwieńczeniem wieczoru były podziękowania i gratulacje złożone właścicielowi hotelu przez zaproszonych gości.