PIANO HOTEL**** Restaurant & Pub - biznesowy hotel w Opolu ma wiele do zaoferowania zarówno przyjezdnym jak i opolanom, szukającym przestrzeni w dobrym guście, ceniącym sobie spokój i komfort wypoczynku. Naszą szczególną zaletą jest:Lokalizacja
Piano Hotel**** położony jest w samym sercu Opola, na niezwykle urokliwej Wyspie Pasiece skąd można podziwiać okazałą panoramę rzeki oraz cieszyć się spokojem i daną chwilą. Jednocześnie nasz hotel usytuowany jest jedynie 500m od opolskiego Rynku.
Pokoje
Naszym gościom oferujemy kameralne i komfortowe pokoje, jedno- i dwuosobowe z widokiem na rzekę lub opolski amfiteatr, ponadto dysponujemy komfortowo urządzonym apartamentem.
Restauracja
Restauracja PIANO to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie Opola. Ideą Szefa Kuchni jest korzystanie z najlepszych naturalnych produktów dostępnych w naszym regionie. Hołdujemy tradycyjnej polskiej kuchni w nowej odsłonie z delikatnym nawiązaniem do kuchni włoskiej.
Pub
Zapraszamy do ciekawie zaaranżowanego klimatycznego Pubu, z ciekawą muzyką i bogatą ofertą drinków, brandy, whisky oraz wyselekcjonowanego wina.
VIP-room
Kameralny i klimatyzowany VIP-room wyposażony w TV oraz darmowy dostęp do Wi-Fi to idealne miejsce do wieczornych spotkań biznesowych przy wyselekcjonowanej whisky i cygarach
Mini Spa
W naszym niewielkim Spa wyposażonym w jacuzzi i saunę mogą Państwo się odprężyć i oddać się chwili relaksu.

Sale konferencyjne
Posiadamy 2 wielofunkcyjne sale konferencyjno-bankietowe w pełni klimatyzowane oraz wyposażone w profesjonalny sprzęt: rzutnik multimedialny, ekran, flipchart, nagłośnienie oraz mikrofony.
Hotel na miarę potrzeb
Z myślą o osobach niepełnosprawnych przystosowaliśmy hotel do ich największych potrzeb.
Parking
Bezpośrednio przy naszym obiekcie znajduje się dla gości hotelu bezpłatny, monitorowany parking.Internet
Na terenie całego hotelu znajduje się bezpłatny dostęp to sieci Wi-Fi